Meie koolist

Tallinna Nõmme Põhikooli arengukava 2024-2028

Arengukava asub SIIN

Visioon

Tallina Nõmme Põhikool on põhikool Nõmme linnaosas, kus läbi õppimise, õpetamise ja kasvatamise kasvab Eesti riigi kodanik, kes tunneb end eesti rahvuskultuuri ja euroopa haridusruumi kuuluvana

Missioon

Kooli missioon on tagada, et iga õpilane saaks kvaliteetse põhihariduse, järgides riikliku õppekava. Pakume mitmekülgseid võimalusi toetamaks õpilaste arengut ja õppimist vastavalt nende individuaalsetele vajadustele.

Moto

Arenev ja õppiv kool – alati loov