Tallinna Nõmme Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Hoolekogu Juhtkond Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Ardi Paul

Direktor
6 723 930
5136969
direktor@nommepk.tln.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kl 09.00-10.30
Kolmapäeva kl 10.30-12.00
Reede kl 12.00-13.30

Marge Tamkivi

Õppejuht
56917708
marge.tamkivi@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaia Kotljarov

Arendusjuht
5140149
kaia.kotljarov@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Carena Lassel

Huvijuht
carena.lassel@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Klassijuhataja 6c

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Epp Aasa

Majandusjuhataja
6723 933
epp.aasa@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Õpetajad (38)

Liis Aasamaa

Inglise keel
liis.aasamaa@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiina Adamson

Kunstiõpetus
Vene keel
adamsontiina67@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristi Aitsam

Bioloogia
Loodusõpetus
kristi.aitsam@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Rita Anton

Eesti keel
Kirjandus
ritaanton@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev
(kellaaeg kokkuleppel, ruum 307)

Liina Arakas

Eesti keel
Kirjandus
liina.arakas@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede kl 14.05
Kokkuleppel

Kristiina Arula

Kunstiõpetus
kristiinaarula@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Margus Hallik

Kehaline kasvatus
hallik@mail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Elve Didvig

Kehaline kasvatus
elve.didvig@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ben Kõrgemäe

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
ben.korgemae@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Triin Äärismaa-Unt

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
triin.aarismaa-unt@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mariliis Palits

Inglise keel
mariliis.palits@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

saksa keel

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Katri Liivak

Inglise keel
katri.liivak@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, Neljapäev kl 7.45-8.15
Kokkuleppel

Kaie Metsallik

Klassiõpetaja
Rütmika
kaie.metsallik@gmail.com

Lisainformatsioon: 

1b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Helen Nuudi

Inglise keel
helen.nuudi@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, Reede
vahetundide ajal
Kokkuleppel

Mari Jurtom

Inglise keel
mari.jurtom@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

soome keel

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Silvia Metsallik

Klassiõpetaja
Matemaatika
silvia.metsallik@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3b klassijuhataja, 6c klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kl 14.00

Mairi Tepner

Käsitöö ja kodundus
mairi.tepner@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaia Palu

Klassiõpetaja
kaiapalu67@gmail.com

Lisainformatsioon: 

4b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Siim Palu

Kehaline kasvatus
siim.palu@mail.ee

Lisainformatsioon: 

7b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Reet Petermann

Ajalugu
Inimeseõpetus
Klassiõpetaja
Loovtöö
Ühiskonnaõpetus
reet.petermann@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Endrik Pikksaar

HEV koordinaator
Matemaatika
Muusikaõpetus
endrik9@gmail.com

Lisainformatsioon: 

8b, 7v8v klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eeva Aasa

Eesti keel
Inglise keel
eeva.aasa@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 7. tund
Kokkuleppel

Ingrid Reiljan

Kehaline kasvatus
reiljaingrid@gmail.com

Lisainformatsioon: 

9a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Gerly Saga

Bioloogia
Geograafia
gerly.saga@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kl 15.00
Kokkuleppel

Karolin Sakk

Inglise keel
Klassiõpetaja
karolin.sakk@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Krista Sild

Inglise keel
Klassiõpetaja
krista.sild@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kadri Suigusaar

Eesti keel
Kirjandus
kadrisuigusaar@gmail.com

Lisainformatsioon: 

8a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kl 7.45 ja 14.00
Reede kl 7.45 ja 14.00
Kokkuleppel

Gerly Donald

Kirjandus
gerly.donald@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Hele Tellas

Klassiõpetaja
Muusikaõpetus
hele.tellas@gmail.com

Lisainformatsioon: 

1a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kadi Uibo

Muusikaõpetus
kadi.uibo@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Elena Miller

Vene keel
elena.kuusk@nommepk.tln.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kl 14.55

Sandra Binsol

Loodusõpetus
Matemaatika
sandra.binsol@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kl 14.00

Karl Kivisto

Bioloogia
Füüsika
Loodusõpetus
karl.kivisto@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7. tund

Mooses Leinštrep

Matemaatika
mooses.leinstrep@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6b klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Caroline Põder

Matemaatika
caroline.poder@nommepk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3a klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristi Bauman

Klassiõpetaja
Muusikaõpetus
kristi.bauman@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mart Kalamees

Füüsika
mart.kalamees@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kairit Eha

Keemia
kairit.eha@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kl 15.00
Kokkuleppel
Töötajad (5)

Liisa Merioja

Sotsiaalpedagoog
liisa.merioja@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Inna Kopli

Raamatukogu juhataja
innkop@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E-N 9.00-15.00
R 9.00-14.00

Urmas Paju

Haldusspetsialist

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Rein Rinne

IT nõunik
rein.rinne@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Endrik Pikksaar

HEV koordinaator
endrik.pikksaar@nommepk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tallinna Nõmme Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.