Vastuvõtt

Vastuvõtt 1. klassi

Taotluse elukohajärgse kooli määramiseks saab esitada   1. - 15. märtsini.

Taotluse esitamine on vajalik eelkõige perele, kuna see annab olulist teavet õppekeele valikust ja õdede-vendade õppimisest samas koolis. Samuti arvestatakse võimalusel lapsevanema soove lapse kooli valikul.

Taotlust võib esitada alates 1. märtsist:

• Paberil Tallinna Haridusametis (Estonia pst 5a, III korrus)  E: 08.15-17.45, T- N: 08.15-16.45, R: 08.15-15.45

Koolikohustuslikule lapsele

Koolikohustuslikust east nooremale isikule

• eKooli kaudu (eKooli kasutajaks saamise ja taotluse täitmise juhend ja videojuhend:

I klassi õpilasele on soovitatvalt tarvis muretseda:

1.  Jooneline vihik (16 joonega).

2.  Ruuduline vihik. Vihikutele kilekaaned.

3.  Pehme harilik pliiats (2M). Alati kaks tükki kaasas!

4.  Guassvärvid, 4-5 erineva suurusega pehmet pintslit, värvisegamise alus.

5.  Värvipliiatsid, viltpliiatsid,

6.  Plastiliin, voolimispulk.

7.  Pinal.

8.  Joonlaud 25-30 cm.

9.  Liimipulk.

10. Head keskmise suurusega käärid (soovitatavalt tömbi otsaga).

11. 2-3 värvilise paberi komplekti.

12. Joonistuspaber formaadis A3 ja A4.

13. Lauakile (suuruses 50×60 cm).

14. Vahetusjalatsid.

15. Võimlemisriided: lühike dress (lühikeste varrukatega särk, lühikesed püksid), pikk dress, tennised või botased.

16. Õpilaspäevik antakse kooli poolt.

Nimekiri täpsustub kooli alguses.

Rohkem infot 1.klassi astumise kohta Tallinna Haridusameti kodulehel.

Vastuvõtt üleminekuklassidesse

Põhikooli üleinekuklassidesse (2.–8. klass) võetakse õpilasi vastu ainult vabade õppekohtade olemasolul.

Avaldusi kandideerimiseks võimalikele vabadele õpilaskohtadele võetakse vastu õppeaasta jooksul e-posti aadressil marge.tamkivi [at] nommepk.edu.ee . Vanem esitab vabas vormis avalduse, kus võib põhjendada oma koolivahetuse soovi  ja  lisab eelneva ning käesoleva õppeaasta klassitunnistuse koopia.

Kooli vastuvõtu avaldus. Üleminekuklassid

Vabade õpilaskohtade olemasolul võtab kool õppeaasta jooksul avalduse teinud vanematega ühendust hiljemalt jooksva aasta 31. augustil või õpilaskoha tekkimisel varem.

Kui õppekohta ei vabanenud, siis peab vanem jätkuva huvi korral igal õppeaastal avaldust uuendama. Korduvaid avaldusi võetakse vastu igal õppeaastal alates 1. septembrist.

Kui põhikooliklassidesse on kandideerijaid rohkem kui vabu õppekohti, siis arvestab kool õpilaste eelneva aasta õpitulemusi ning eelistab kõrgemate õpitulemustega õpilast. Võrdsete tulemuste korral eelistatakse koolile lähemal elavat õpilast.

Otsus õpilaskandidaadi kooli vastuvõtmise või mittevastuvõtmise kohta tehakse põhikooli kandideerija vanemale teatavaks e-kirjaga hiljemalt 10 tööpäeva jooksul pärast vestlust.